استخراج رمزارز, تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

شرکت Genesis Mining پروژه تبدیل گرمای مرکز استخراج بیت‌کوین به انرژی گلخانه‌ای را راه‌اندازی می‌کند

یکی از بزرگترین عملیات استخراج بیت کوین در جهان Genesis Mining، در حال انجام آزمایش با سیستم جریان هوای گرم با دانشگاه فنی Lulea است. تیم ها در سوئد در حال توسعه سیستمی هستند که گرمای بیش از حد ایجاد شده به واسطه‌ی استخراج بیت کوین را به انرژی گلخانه ای تبدیل می کند.

استخراج بیت کوین بسیار رقابتی است و برق زیادی را برای انجام معاملات با امنیت بالا مصرف می‌کند.

در این هفته، Genesis Mining، یک پروژه ابتکاری جدید را طرح ریزی کرد که با چند تیم در حال کار است. جنسیس در سوئد ، منطقه وسیعی واقع در اطراف شهر ساحلی Lulea در حال آزمایش این سیستم است. شهرداری محلی Boden ،دانشگاه فنی Lulea و انستیتوی تحقیقات سوئد با همکاری Genesis در حال توسعه این سیستم هستند. هدف این است که انرژی اضافی حاصل از استخراج بیت کوین را در منابع گرمایشی پایدار بازیافت کند.

در این پروژه کانتینرهای استخراجی ارز دیجیتال ساخته شده توسط Genesis Mining در مجاورت گلخانه قرار خواهند گرفت که این کانتینر با سیستم مجرای انتقال هوای گرم ایجاد شده، به گلخانه ها متصل می شود.

مارکو استرنگ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Genesis Mining گفت که برنامه های غیرمتمرکز جهان را متحول می کند. استرنگ با جزئیات خاطرنشان کرد: “Genesis Mining” همیشه مکانهایی که 100٪ انرژی تجدیدپذیر را ارائه می دهند ترجیح داده است، به همین دلیل است روی مناطق شمال اروپا تمرکز کرده ایم و به عنوان رهبر صنعت، مسئولیت اخلاقی خود را برای پیشبرد پروژه و یافتن راهی برای تبدیل انرژی مازاد بکار گرفته ایم. Genesis و تیم های موجود در سوئد تنها افرادی نیستند که به فکر استفاده از گرمای بیش از حد استخراج بیت کوین باشند بلکه دو سال پیش یک شرکت فرانسوی به نام Qarnot طرح بخاری خانگی با اسم “Crypto-Heater ” را منتشر کرد که در محلی ایجاد گرما می کند و در عین حال کاربر دارایی های دیجیتالی را استخراج می کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.