تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

راه اندازی یک مرکز ارز دیجیتالی توسط بانک BNY Mellon برای ارایه خدمات بیت کوین

بانک نیویورک ملون (BNY Mellon)، یک مرکز دارایی ارز دیجیتال ایجاد کرده است. قدیمی ترین بانک در ایالات متحده قصد دارد بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را به نمایندگی از مشتریان خود نگهداری و مبادله کند. هدف این بانک این است که در نهایت مانند سایر دارایی ها با ارزهای رمزپایه رفتار کند.

این بانک اعلام کرد، یک واحد دارایی دیجیتال سازمانی جدید برای کمک به مشتریان در رفع نیازهای در حال رشد مربوط به دارایی های دیجیتال، تشکیل می‌شود.

شرکت BNY Mellon، یک شرکت سرمایه گذاری جهانی با حضور در 35 کشور است که طبق گزارش وب سایت خود این شرکت، از 31 دسامبر سال 2020 ، این بانک 411.1 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت داشته است.

رومن رگلمن، مدیر عامل مرکز خدمات دارایی دیجیتال، گفت: BNY Mellon افتخار می‌کند که اولین بانک جهانی است که برنامه های خود را برای ارائه خدمات یکپارچه برای دارایی های دیجیتال اعلام کرده است. با توجه به ارزیابی و تایید بیشتر، ما انتظار داریم که در آینده، قابلیت های ابتکاری و شکل دهنده این طرح را توسعه دهیم.

این تیم توسط مایک دمیسی، رئیس این مرکز پیشرفته در BNY Mellon هدایت خواهد شد، که وی اظهار داشت:

واحد دارایی های دیجیتال در نظر دارد زیرساختی ایمن برای انتقال و نگهداری دارایی های دیجیتالی ارائه دهد.

در حالی که در اعلامیه رسمی بانک ذکر نشده است که از کدام ارزهای رمزپایه پشتیبانی می شود، وال استریت ژورنال گزارش داد که این بانک به نمایندگی از مشتریان مدیریت دارایی هایی از جمله بیت‌کوین و سایر ارزهای رمزپایه را به عهده می‌گیرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.