رمزارز, فناوری و تجارت

تثبیت قیمت بیت کوین روی 52 هزار دلار، افزایش قیمت تا 100 هزار دلار را در پیش خواهد داشت

روز دوشنبه پس از انتقال 18000 بیت کوین به یک آدرس کیف پول، قیمت بیت کوین بیش از 7 درصد سقوط کرد. با این حال، طبق گفته یکی از مدیران بازار سرمایه، ماندن این ارز دیجیتال بالاتر از 52 هزار دلار مقدمات قرار گرفتن قیمت را در یک کانال صعودی بلند مدت فراهم می کند. اگر این اتفاق بیفتد، اولین ارز دیجیتال در ماه های آینده با قیمت 100هزار دلار یا بیشتر در مسیر خود باقی خواهد ماند.

بیت کوین باید کانال 52 هزار دلاری را نگه دارد

گمانه زنی ها درباره اصلاح قیمت بیت کوین پس از رسیده بودن به بالاترین سطح خود به این سمت می رود که که این اتفاق می تواند شروع روند نزولی عمیق تری باشد. اما تا زمانی که قیمت بیت کوین بالای 52هزار دلار باشد، به گفته جف راس مدیر عامل شرکت Vailshire Capital،  در یک کانال صعودی طولانی مدت خواهد ماند.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

صعود بیت کوین

راس همچنین می گوید که اگر این روند صعودی برقرار باشد، مسیر بیت کوین در رسیدن به قیمت 100 هزار دلار یا بالاتر در ماه های آینده هموار می شود.از دیدگاه او اساساً معیارهای زنجیره ای مانند رشد آدرس ها و فعالیت بلاک چین و مسیر پیش رو بیت کوین رو به رشد است.

این اظهار نظر احتمالاً با اشاره به این واقعیت است که دولت آمریكا دستور ایجاد بسته محرك تریلیون دلاری دیگری را صادر كرده است كه بر مبنا آن چک ها از این هفته در حساب های سرمایه گذاران بالقوه صنعت کریپتوکارنسی وارد می شود. گسترش عرضه پولی در حال انجام و سرمایه تازه و آزاد آماده برای ورود به بازار ارز دیجیتال می تواند افزایش قیمت بیت کوین را در آینده حفظ کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.