رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

بنیانگذار اتریوم 6.7 میلیارد دلار از توکن‌های شیبا را سوزاند

ممکن است مخترع Ethereum ، ویتالیک بوترین، حداقل در کوتاه مدت جلوی شیدایی کوین های رفتاری را بگیرد. او 50٪ از کل عرضه Shiba Inu (SHIB) را دریافت کرده است و در اختیار دارد. این ارز دیجیتال پس از اینکه سیستم عامل های عمده مبادلات و صرافی ها، آن را به محصولات افزودند، شاهد افزایش محبوبیت بوده است.

طی یک بخشش سخاوتمندانه، ویتالیک بوترین نشانه های SHIB خود را به همراه ELON ، MIRI  و AKITA به چندین بنیاد خیریه اهدا کرد. هادسون جیمسون، توسعه دهنده هسته Ethereum لیستی از پروژه خیریه و مبالغی که دریافت کردند را تهیه کرد:

مورد اول، Gitcoin Community، یک پروژه مبتنی بر Web3 با تعداد زیادی از توسعه دهندگان منبع باز، توکن هایی از AKITA را در آدرس Multi-Sig خود دریافت کرد. مورد دوم، بنیاد Methuselah ، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر افزایش طول عمر انسان، کلیه توکن های ELON و 1000 عدد  ETH دریافت کرد. مورد سوم سازمان MIRI ، یک پروژه هوش مصنوعی با هدف توسعه نظریه های ریاضی قابل اعتماد برای سیستم های هوش مصنوعی مستقل، طبق وب سایت رسمی آنها 1050 عدد ETH  دریافت کرده است. مورد چهارم موسسه شهرهای چارتر، ایجاد شده برای بهبود زندگی بشر، 500 عدد ETH  دریافت کرد.

در ماه آوریل، ویتالیک بوترین 500،000 دلار ETH به بنیانگذارPolygon ،Sandeep Nailwal  جهت کمک به کمپین کمک رسانی Covid-19 هند کمک مالی کرد. او اکنون 500 عدد ETH و 10٪ از منابع SHIB خود را برای این سازمان ارسال کرده است که حدود 1 میلیارد دلار تخمین زده می شود. این سازمان از طریق توییتر خود کمک مالی SHIB را تأیید کرده و موارد زیر را بیان کرده است: “ما قصد داریم برای اطمینان از رسیدن به اهداف از بین بردن COVID ، کمک مالی را به تدریج و در طی یک دوره زمانی استفاده کنیم.”

همچنین از طریق حساب توییتر خود تأیید کرد که آنها قصد دارند “در مورد کمک های مالی” مسئولیت پذیر باشند. بنابراین ، آنها قصد دارند بدون “آسیب رساندن” به جامعه SHIB از بودجه استفاده کنند. وی به دارندگان SHIB اطمینان داد که آنها هیچ دلیلی برای نگرانی ندارند.

در پاسخ، اعضای جامعه SHIB ادعا کردند که کمک بوترین می تواند یکی از بزرگترین کمک های مالی در تاریخ باشد و می تواند کاربران جدیدی را به اکوسیستم Shiba Inu جذب کند. کاربر “SHIB Informer” موارد زیر را گفت: “ما اصلاً نگران نیستیم #SHIBArmy  قوی است. امروز ویتالیک بوترین اقدامات زیادی انجام داد و بخشی از این مبلغ مربوط به این کمک مالی بود ( آیا این می تواند بزرگترین کمک تاریخ باشد؟ کسی می داند؟ ). بهترین ها برای SHIB هنوز اتفاق نیفتاده است.”

کمک های بوترین به طور کلی در بین جامعه ارز دیجیتال مورد ستایش قرار گرفت. بسیاری موافقت کردند که این بودجه توسط سازمانهای فوق الذکر بهتر استفاده خواهد شد و به شبکه Ethereum کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است توکن های اهدایی بوترین با کاهش چشمگیر قیمت خود روبرو شدند ELON تصحیح 95٪ داشت اما ضررهای SHIB در مقایسه با آن جزئی بوده و از آن زمان قیمت در حال بهبود است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.